Privātuma politika

Izmantojot sniegtos interneta pakalpojumus un apmeklējot mājas lapu www.dftrelax.lv, Jūs piekrītat, ka jebkura Jūsu sniegtā informācija tiek apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai privātuma politikai. Ja Jūs nepiekrītat šai privātuma politikai, lūdzu, neizmantojiet pakalpojumus.


Kāda informācija tiek ievākta?

  • Informācija par Jūsu ierīci un interneta vietņu apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu, ierīci, kādu izmantojat lapas aplūkošanai) - šo informāciju ievāc rīks Google Analytics.
  • Brīvprātīgi sniegto informāciju, kuru Jūs sniedzat aizpildot pieteikuma formu, lai pieteiktu un rezervētu atpūtas centra "Don't forget to RELAX" pakalpojumus.

Kā informācija tiek pielietota?

Informāciju un datus izmantojam, lai:

  • Nodrošinātu iespēju izmantot mājas lapu;
  • Novērtētu interneta vietnes un pakalpojumu izmantošanu un izanalizētu lietotāju paradumus šajā mājas lapā
  • Atbildētu un Jūsu informācijas pieprasījumiem un sniegtu nepieciešamos pakalpojumus

Saites uz trešo pušu mājas lapām

Interneta vietne var saturēt saites uz trešo personu mājas lapām, kam ir savas privātuma, kā arī datu vākšanas, izmantošanas un izpaušanas politikas.

Informācijas neizpaušana

Jūsu informācija netiks izpausta trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad informācijas izpaušana tiks pieprasīta saskaņā ar likumu.

Izmantojot šo mājas lapu, Jūs piekrītat, ka šajā lapā ievietotās veiktspējas/analītiskās sīkdatnes tiek izmantošanas ar mērķi uzlabot mājaslapas darbību un Jūsu kā lietotāja ērtības.


Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes - teksta dati, kas tiek nosūtīti uz Jūsu ierīces atmiņu laikā, kad apmeklējat šo interneta vietni. Ar katru nākamo apmeklējuma reizi sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai citu vietni, kura atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes mērķis ir ļaut lapai atcerēties Jūsu darbības nākamajās apmeklējuma reizēs un tās kalpo kā Jūsu ierīces atmiņa. Vairāk info par sīkdatnēm varat atrast vietnē www.aboutcookies.org.
 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu.


Atpūtas un izklaides centrs "Don't forget to RELAX" © 2019

 .